Polish (Poland)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Polish Slavonic Committee

.
PHONE: +48 22 621 55 71 +48 22 629 36 06 EMAIL: poczta@komitet.org.pl
.
Start Publications Gangsterska mentalność elit USA

Gangsterska mentalność elit USA

Print PDF
There are no translations available.

Prezentujemy materiał nadsłany do nas przes Pana Józefa Janowskiego...

Zbrodnicza pastuszo-gangsterska mentalność elit USA

Rozpętana na niesłychaną skalę (przez podporządkowane wielkiemu kapitałowi amerykańskiemu rządy i media) agresja propagandowa przeciwko Rosji w sposób jednoznaczny dowodzi, jakim groźnym bagnem moralnym są sitwy rządzące dziś światem zachodnim (z USA i Unią Europejską na czele). Rządy te złożone z niemoralnych osobników starają się przedstawiać Rosję jako niebezpiecznego agresora zagrażającego pokojowi światowemu, którego to pokoju rzekomo strzegą jak oka w głowie amerykańscy i unijni politycy.

W rzeczywistości zaś to oni stanowią zagrożenie dla Narodów Świata. To USA jest międzynarodowym bandziorem i terrorystą napadającym po bandycku na nikomu nie zagrażające Państwa. Przykłady można by mnożyć: Korea, Wietnam, Granada, Nikaragua, Panama, Haiti, Irak, Afganistan, Egipt, Libia, czy też Jugosławia, gdzie gangstero-pastuchy siały śmierć i zniszczenie w imię imperialnych urojeń amerykańskiej mafii bankierskiej.

Mafia ta ukazuje swe diaboliczne oblicze, oskarżając Rosję o agresję wobec Ukrainy tylko dlatego, że rosyjskie władze zapowiedziały (i słusznie!), że staną w obronie rosyjskich obywateli Krymu, którzy stanowią tam ponad 60 procent ludności. Ci sami mafiozi amerykańscy niewiele ponad 10 lat temu napadli zbrojnie na Jugosławię, zabijając tysiące Jugosłowian i odrywając od niej prowincję Kosowo-Metochija pod pretekstem obrony żyjących tam muzułmanów. I wtedy owa mityczna „społeczność międzynarodowa” jakoś nie krzyczała o pogwałceniu integralności Państwa Jugosłowiańskiego, nie protestowała przeciwko ludobójstwu dokonanemu przez władze USA na słowiańskim Narodzie serbskim, a pookrągłostołowi władcy Polski dziś tak histerycznie protestujący przeciwko odłączeniu się Krymu od zanarchizowanej Ukrainy jako jedni z pierwszych uznali niepodległość Kosowa. Na tym przykładzie widać wyraźnie przewrotność, obłudę i zakłamanie gangstersko-pastuszych władz USA i wysługujących się im szulerów pookrągłostołowych rządzących od 1989 roku Polską.

Podobnie załgane i obłudne, jak amerykańskie, są władze Unii Europejskiej. Szczególna bezczelność cechuje elity angielskie. Zważywszy na postępowanie Wielkiej Brytanii w przeszłości, powinny one w sprawie Krymu siedzieć cicho. Wszak to nie kto inny, jak Wielka Brytania w 1833 roku w imię obrony Anglików w znacznej części zamieszkujących argentyńskie Malediwy napadła zbrojnie na Argentynę, odbierając jej te wyspy. Ta okupacja Malediwów trwa do dzisiaj, co nie przeszkadza jakoś rządowi angielskiemu z miedzianym czołem stroić się dziś w piórka „obrońcy integralności Państwa ukraińskiego”.

Jestem pewien, że gdyby w przyszłości polski Śląsk za sprawą obcych służb i pieniędzy ogłoszono tworem suwerennym i oderwano od Polski, ci sami „obrońcy integralności Ukrainy” powitaliby ten fakt z radością i uznaniem, obiecując wsparcie polityczne i finansowe „nowego niepodległego Państwa” Ślązaków - za nic mając integralność Państwa Polskiego.

Naszym polskim nieszczęściem jest żenująco niski poziom wiedzy społecznej i historycznej obecnego pokolenia Polaków, w większości nie zdających sobie sprawy z tego, co się wokół nich dzieje i dających się z dziecinną łatwością manipulować przez „wilków w owczej skórze”. Brak wystarczająco licznej elity narodowej sprawia, że przeciętny Polak nie umie rozpoznawać tego, co dobre i tego, co złe. Nie jest w stanie dostrzec, że rządzący nami działają w istocie na naszą szkodę, a nawet zgubę.

Nie wynika to w żadnym przypadku z jakiejś ociężałości umysłowej Polaków – jest to skutek zaprogramowanego wtłaczania w nas pod wielkim ciśnieniem kłamstw uniemożliwiających dokonywanie właściwych ocen i osądów. To ogłupianie od urodzenia aż do śmierci jest możliwe, gdyż zarówno media jak i aktualne władze działają w obcym interesie, a my nie mamy wystarczających sił aby stworzyć „polski majdan” i towarzystwo to przegonić.

3 marca 2014 roku
Józef Michał Janowski