Polish (Poland)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Polish Slavonic Committee

.
PHONE: +48 22 621 55 71 +48 22 629 36 06 EMAIL: poczta@komitet.org.pl
.
Start Publications

Chcemy Polski Suwerennej

Print PDF
There are no translations available.

Jest to nasze Bożonarodzeniowe i Noworoczne Orędzie! Wołamy o suwerenność dla Polski bo wiemy, że suwerenność jest najważniejsza i konieczna dla narodowego istnienia Polaków, dla trwałości i twórczej mocy Narodowej Wspólnoty, dla zapewnienia Narodowi Polskiemu bezpiecznego godnego życia.

Read more...
 

Uwolnijmy Polskę od zagrożeń

Print PDF
There are no translations available.

Uwolnijmy Polskę od zagrożeń

Warszawa, 27 sierpnia 2017 roku

Coraz więcej Polaków rozumie to doskonale, że Unia Europejska – będąca niegdyś nadzieją dla Polski – staje się dzisiaj naszym zagrożeniem. Unia Europejska zdominowana przez Niemcy i zarządzana głównie w interesie Niemiec jest nieprzychylna a nawet wroga wobec Polski. Unia Europejska to właściwie unia Zachodniej Europy, to Niemcy, Francja i Włochy jako Państwa kierownicze, natomiast Polska i pozostałe Państwa unijne mają celowo drugorzędne znaczenie i są podporządkowane interesom Zachodu.

Read more...
 

Uszanujmy pamięć o żołnierzach...

Print PDF
There are no translations available.

Uszanujmy pamięć o żołnierzach walczących z nazistowskimi Niemcami

Warszawa, 15 sierpnia 2017 roku – w Święto Wojska Polskiego

W imię szacunku należnego żołnierzom walczącym w II wojnie światowej z nazistowskimi Niemcami, przeciwstawiamy się uchwalonej przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej tak zwanej ustawie dekomunizacyjnej nakazującej usunięcie pomników żołnierzy radzieckich.

Read more...
 

Polacy pragną suwerennej Polski...

Print PDF
There are no translations available.

Polacy pragną suwerennej Polski, bezpieczeństwa i dobrobytu

Warszawa, grudzień 2016 rok

Na tym pragnieniu Polaków władza Prawa i Sprawiedliwości buduje dla siebie poparcie ogółu Narodu. Władza przekonuje Polaków, że zapewniła Polsce suwerenność i jej broni oraz dąży do zapewnienia Polakom bezpieczeństwa i dobrobytu możliwego tylko w warunkach suwerenności.

Read more...
 

Polakom potrzebna jest...

Print PDF
There are no translations available.

Polakom potrzebna jest świadomość rzeczywistej sytuacji Polski

Warszawa, czerwiec 2016 rok

Sytuacja ta staje się bardziej zrozumiała po ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych w 2015 roku oraz ich skutkach. Wzięło w nich udział około 50% uprawnionych do głosowania. Przy tak małej frekwencji wyborczej Prawo i Sprawiedliwość zdobyło całkowitą władzę ustawodawczą i wykonawczą głosami tylko 25% uprawnionych do głosowania w wyborze Prezydenta i głosami zaledwie 18% uprawnionych do głosowania w wyborze Sejmu i Senatu.

Read more...
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  Next 
  •  End 
  • »


Page 1 of 2