Polish (Poland)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Polish Slavonic Committee

.
PHONE: +48 22 621 55 71 +48 22 629 36 06 EMAIL: poczta@komitet.org.pl
.
Start Publications

Polska będzie wolna, silna, sprawiedliwa

Print PDF
There are no translations available.

Prezentujemy materiał Polskiej Wspólnoty Narodowej...

Warszawa, maj 2015 rok

Polska będzie wolna, silna, sprawiedliwa, bogata bez NATO i Unii Europejskiej, w sojuszu z Rosją, ze Słowiańszczyzną

Katastrofalna sytuacja Polski to wynik narzuconych nam przez Zachód 25 lat temu szkodliwych przemian globalistycznych. Były one zaplanowane w USA dla umożliwienia Zachodowi opanowania Polski i innych Państw byłego obozu socjalistycznego, przeciwstawienia ich Rosji oraz rozbicia wiążącej te Państwa wspólnoty słowiańskiej.

Read more...
 

Zapomniany testament Prymasa Tysiąclecia

Print PDF
There are no translations available.

Zapomniany testament Prymasa Tysiąclecia

Żyjemy w stanie jakby letargu. Wydaje się nam, że ukształtowane w wyniku II wojny światowej nasze granice są po wieczne czasy bezpieczne. Dobre samopoczucie kształtuje świadomość, że jesteśmy członkiem Unii Europejskiej, bo zapewnia nam dobrobyt, oraz NATO, bo chroni nas od zewnętrznych zagrożeń. II Rzeczypospolita miała w tym względzie zupełne inne odczucia. Zdawano sobie doskonale sprawę, że byt kraju, który po 123 latach nieobecności powrócił na mapę Europy, jest nadal zagrożony. Dlatego należy budować jego siłę ekonomiczną i militarną, która jest istotna w konfrontacji z agresywnymi sąsiadami. Równie dużą uwagę przykładano do patriotycznego wychowania pokolenia, które nie miało okazji poznać gorzkiego smaku niewoli.

Read more...
 

Gangsterska mentalność elit USA

Print PDF
There are no translations available.

Prezentujemy materiał nadsłany do nas przes Pana Józefa Janowskiego...

Zbrodnicza pastuszo-gangsterska mentalność elit USA

Rozpętana na niesłychaną skalę (przez podporządkowane wielkiemu kapitałowi amerykańskiemu rządy i media) agresja propagandowa przeciwko Rosji w sposób jednoznaczny dowodzi, jakim groźnym bagnem moralnym są sitwy rządzące dziś światem zachodnim (z USA i Unią Europejską na czele). Rządy te złożone z niemoralnych osobników starają się przedstawiać Rosję jako niebezpiecznego agresora zagrażającego pokojowi światowemu, którego to pokoju rzekomo strzegą jak oka w głowie amerykańscy i unijni politycy.

Read more...
 

Oświadczenie Prezydium MKS

Print PDF
There are no translations available.

Oświadczenie Prezydium Międzynarodowego Komitetu Słowiańskiego - "O zastraszaniu Słowian praworządnością wątpliwego pochodzenia"

Międzynarodową słowiańską społeczność niepokoi nasilający się w ostatnich latach wzrost wątpliwej „praworządności” ze strony Północno-­Atlantyckiego bloku państw, uzurpujących sobie w sposób jednostronny, wraz z USA prawo nieomylnych sędziów -­ arbitrów porządku światowego.

Read more...
 


Page 2 of 2