Polish (Poland)Russian (CIS)English (United Kingdom)
.
TELEFON: +48 22 621 55 71 +48 22 629 36 06 EMAIL: poczta@komitet.org.pl
.
Start Publikacje

Polacy pragną suwerennej Polski...

Drukuj PDF

Polacy pragną suwerennej Polski, bezpieczeństwa i dobrobytu

Warszawa, grudzień 2016 rok

Na tym pragnieniu Polaków władza Prawa i Sprawiedliwości buduje dla siebie poparcie ogółu Narodu. Władza przekonuje Polaków, że zapewniła Polsce suwerenność i jej broni oraz dąży do zapewnienia Polakom bezpieczeństwa i dobrobytu możliwego tylko w warunkach suwerenności.

więcej »
 

Polakom potrzebna jest...

Drukuj PDF

Polakom potrzebna jest świadomość rzeczywistej sytuacji Polski

Warszawa, czerwiec 2016 rok

Sytuacja ta staje się bardziej zrozumiała po ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych w 2015 roku oraz ich skutkach. Wzięło w nich udział około 50% uprawnionych do głosowania. Przy tak małej frekwencji wyborczej Prawo i Sprawiedliwość zdobyło całkowitą władzę ustawodawczą i wykonawczą głosami tylko 25% uprawnionych do głosowania w wyborze Prezydenta i głosami zaledwie 18% uprawnionych do głosowania w wyborze Sejmu i Senatu.

więcej »
 

Polska będzie wolna, silna, sprawiedliwa

Drukuj PDF

Prezentujemy materiał Polskiej Wspólnoty Narodowej...

Warszawa, maj 2015 rok

Polska będzie wolna, silna, sprawiedliwa, bogata bez NATO i Unii Europejskiej, w sojuszu z Rosją, ze Słowiańszczyzną

Katastrofalna sytuacja Polski to wynik narzuconych nam przez Zachód 25 lat temu szkodliwych przemian globalistycznych. Były one zaplanowane w USA dla umożliwienia Zachodowi opanowania Polski i innych Państw byłego obozu socjalistycznego, przeciwstawienia ich Rosji oraz rozbicia wiążącej te Państwa wspólnoty słowiańskiej.

więcej »
 

Zapomniany testament Prymasa Tysiąclecia

Drukuj PDF

Zapomniany testament Prymasa Tysiąclecia

Żyjemy w stanie jakby letargu. Wydaje się nam, że ukształtowane w wyniku II wojny światowej nasze granice są po wieczne czasy bezpieczne. Dobre samopoczucie kształtuje świadomość, że jesteśmy członkiem Unii Europejskiej, bo zapewnia nam dobrobyt, oraz NATO, bo chroni nas od zewnętrznych zagrożeń. II Rzeczypospolita miała w tym względzie zupełne inne odczucia. Zdawano sobie doskonale sprawę, że byt kraju, który po 123 latach nieobecności powrócił na mapę Europy, jest nadal zagrożony. Dlatego należy budować jego siłę ekonomiczną i militarną, która jest istotna w konfrontacji z agresywnymi sąsiadami. Równie dużą uwagę przykładano do patriotycznego wychowania pokolenia, które nie miało okazji poznać gorzkiego smaku niewoli.

więcej »
 

Gangsterska mentalność elit USA

Drukuj PDF

Prezentujemy materiał nadsłany do nas przes Pana Józefa Janowskiego...

Zbrodnicza pastuszo-gangsterska mentalność elit USA

Rozpętana na niesłychaną skalę (przez podporządkowane wielkiemu kapitałowi amerykańskiemu rządy i media) agresja propagandowa przeciwko Rosji w sposób jednoznaczny dowodzi, jakim groźnym bagnem moralnym są sitwy rządzące dziś światem zachodnim (z USA i Unią Europejską na czele). Rządy te złożone z niemoralnych osobników starają się przedstawiać Rosję jako niebezpiecznego agresora zagrażającego pokojowi światowemu, którego to pokoju rzekomo strzegą jak oka w głowie amerykańscy i unijni politycy.

więcej »
 

Oświadczenie Prezydium MKS

Drukuj PDF

Oświadczenie Prezydium Międzynarodowego Komitetu Słowiańskiego - "O zastraszaniu Słowian praworządnością wątpliwego pochodzenia"

Międzynarodową słowiańską społeczność niepokoi nasilający się w ostatnich latach wzrost wątpliwej „praworządności” ze strony Północno-­Atlantyckiego bloku państw, uzurpujących sobie w sposób jednostronny, wraz z USA prawo nieomylnych sędziów -­ arbitrów porządku światowego.

więcej »